HKD intensives

Op zondag 7 april waren een aantal leden van onze vereniging in Veldhoven te gast bij de Nederlandse HKD Federatie (NHF). Daar trainden zij mee met de HKD intensives. Twee uur hankido en twee uur hankumdo training. De trainingen werden verzorgd door instructeur Klaas Barends, voorzitter van de NHF.

Tijdens de hankido training werden opnames gemaakt die nu op youtube zijn te zien. Op de videos geeft Klaas uitleg over hankido zelfverdediging, daarbij soms gebruik makend van onze leerlingen om zijn techniek te demonstreren. Stefan en Kristof tonen hun valbreek kwaliteiten.

De volgende HKD intensives zullen op 9 juni in Vaals worden gehouden. Iedereen is van harte uitgenodigd om aan deze trainingen deel te nemen. Meer info volgt binnenkort.

Filmpjes

Zelfverdediging tegen een stoot.

Variatie op een standaard techniek.

Verdediging tegen stoot met een worp.